Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Teli çeliku dhe thonjtë

detyrues
detyrues
nxehtë
galvanizuar
detyrues
detyrues
nxehtë
galvanizuar

Q195 Q235 çelik karboni elektro / tela e galvanizuar me nxehtësi të zhytur me çmim të mirë


Vendi i origjinës:
Hebei, Kinë
Brand Name:
oem
Trajtim sipërfaqësor:
galvanizuar
Lloji:
Teli lidhës me lak
Funksioni:
fish net /chicken coop
Teknika e galvanizuar:
Zhytur nxehtë galvanizuar
Matës teli:
1.0-5.0mm
Shkalla e çelikut:
Q195,Q235,SAE1050,SAE1060,SAE1070
materiali:
High Carbon Steel Wire
Emri i Produktit:
Hot Dipped Galvanized Wire
Forca elastike:
1100-2400MPA
Coil weight:
10kg-800kgs/coil
Paketa:
Plastic + Hessian
Aplikacion:
fish net/chicken coop
Ngjyra:
I ndritshëm


Na kontaktoni
specifikimet
Emër
Steel strand
Ngjyra
argjend
Vendi i origjinës
Kinë
Shërbime
OEM dhe ODM
Mostër
pranoj
Cilësi 
me cilësi të lartë


Përparësia konkurruese

tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm

Emri i produktit

High Tensile Hot dipped galvanized steel wire

 

Production Standard

ASTM B498(Steel Core Wire For ACSR); GB/T 3428(Over Stranded Conductor or Aerial Wire Strand ); GB/T 17101 YB/4026(Fence Wire Strand); YB/T5033(Cotton Baling Wire Standard)

Materiale të papërpunuara

High carbon wire rod 45#,55#,65#,70#,SWRH 77B, SWRH 82B

Diametri i telit

1.25 mm - 5.5 mm  

Veshje me zink

45g-300g/m2

Forca elastik

900-2200g / m2

Paketim

50-200kg in Coil Wire, and 100-300kg Metal Spool.

Përdorim

Steel Core Wire for ACSR, Cotton Balling Wire, Cattle Fence Wire. Vegetable House Wire. Spring Wire and Wire Ropes.

tipar

High Tensile Strength, Good Elongation and Yiled Strength. Good Zinc Adhesive

tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mmtela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mmtela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm

HETIM