Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Teli çeliku dhe thonjtë

galvanizuar
elektro
nxehtë
galvanizuar
elektro
nxehtë

tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm


Vendi i origjinës:
Hebei, Kinë
Brand Name:
oem
Trajtim sipërfaqësor:
galvanizuar
Lloji:
Teli lidhës me lak
Funksioni:
rrjetë peshku / kotec pulash
Teknika e galvanizuar:
Zhytur nxehtë galvanizuar
Matës teli:
1.0-5.0mm
Shkalla e çelikut:
Q195,Q235,SAE1050,SAE1060,SAE1070
materiali:
Tela çeliku me karbon të lartë
Emri i Produktit:
Tel i galvanizuar i zhytur në nxehtësi
Forca elastike:
1100-2400MPA
Pesha e spirales:
10 kg-800 kg / bobina
Paketa:
Plastike + Hessian
Aplikacion:
rrjetë peshku / kotec pulash
Ngjyra:
I ndritshëm


Na kontaktoni
specifikimet
Emër
tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm
Ngjyra
silver//black
diametër0.5mm, 0.8MM, 1mm, 1.5mm, 1.6mm, 1.8mm, 2mm
paketëas customerized
Weight per roll5KG, 10KG, 20KG, 25KG, 50KG, as customerized
Vendi i origjinës
Kinë
Shërbime
OEM dhe ODM
Mostër
pranoj
Cilësi 
me cilësi të lartë


Përparësia konkurruese

tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm

Emri i produktit

Tela çeliku e galvanizuar me elasticitet të lartë

 

Standardi i prodhimit

ASTM B498 (Tel me bërthamë çeliku për ACSR); GB/T 3428 (Përçues mbi bllokues ose fije telash ajrore); GB/T 17101 YB/4026 (Fije teli me gardh); YB/T5033 (Standard teli për balsamim pambuku)

Materiale të papërpunuara

Shufra teli me karbon të lartë 45#,55#,65#,70#,SWRH 77B, SWRH 82B

Diametri i telit

1.25 mm - 5.5 mm  

Veshje me zink

45g-300g/m2

Forca elastik

900-2200g / m2

Paketim

50-200 kg në tel me spirale dhe 100-300 kg bobina metalike.

Përdorim

Tela me bërthamë çeliku për ACSR, Tela pambuku, Tela për gardh për bagëti. Teli i shtëpisë me perime. Tela pranverore dhe litarë teli.

tipar

Rezistencë e lartë në tërheqje, zgjatje e mirë dhe rezistencë e përftuar. Ngjitës i mirë i zinkut

tela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mmtela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mmtela e galvanizuar e nxehtë e zhytur 1.0mm 3.0mm

HETIM