Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Teli çeliku dhe thonjtë

mbulim
mbulim
mbulim
mbulim

9gx2.5 thonjtë e mbuluar të çadrës së galvanizuar me thonjtë me rondele gome


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktit9gx2.5 thonjtë e mbuluar të çadrës së galvanizuar me thonjtë me rondele gome
Diametri i boshtit3mm-240mm
Diametri i kokës6-120mm or according to customer's special request
Gjatësi1/2''-8''
Niveli i materialit#45 or #55 Q195 Q235
standardAISI,ASTM,DIN,JIS,BS,GB
CertifikatëISO, CE, SGS, BV, BIS
Kushtet e pagesës30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Kohët e dorëzimitDorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
paketëSipas kërkesës suaj


HETIM