Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

65
66
65
66

Furnizuesi i Materialeve të Ndërtimit të Çelikut ISO9001 A53 Tub Seamless


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GSS00604
Certifikim: SGS, BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 10tons
Çmimi: FOB XINGANG: 500-700 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: 30 ditë pasi të merrni depozitat tuaja
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e parevokueshme në shikim,; 100% L / C e pakthyeshme pas marrjes
Kopje B / L 30-120 Ditë; O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim

mall schedule 40 steel pipe roughness,api 5l x65 psl2 steel pipe,api 5l x65 seamless pipe
Diametri i jashtëm 13.7mm-914mm
Trashësi muri: 2mm-120mm
Length: 2m-12m
Producing Standard American ASME B36.10M, ASTM, API 5L, API 5CT
Japanese JIS
German DIN
Chinese GB
BS standard

Materiali kryesor:

(Carbon Steel & Low Alloy steel)

ASTM A53, A106, A210, A252, A333 etc;
X42, X46, X52, X60, X65, X70 etj;
JIS STPG42, G3454, G3456 etj;
German St37, St42, St45, St52, DIN1626, DIN17175
Kineze 20 #, Q345, 16Mn etj


Special specifications: Available according to customer’s requirements and quantity.
End Shape: Beveled end , plain end, varnished, or adding plastic caps to protect the two ends as per customer’s requirements
trajtimi sipërfaqësor: Painted, Oiled, galvanized, phosphate etc
Perdorimi: ● Widely used in the mechanical treatment field, petrochemical industry, transport and construction field
● Ordinary structural purposes and mechanic structural purposes, for example in construction field, fulcrum bearing etc;
● The transportation of fluids in the projects and big equipments, for example transport of water, oil, gas etc
● Can be used in low and medium pressure boiler for the transportation of fluids, for example steam tube, big smoke tube, small smoke tube, generating tube etc
 Certifikata: ISO,CE, API 5L certificate
Third party inspection: Welcome you to send a third party inspecting company (BV, SGS etc) to check the quality of our final products.


Paketimi dhe dorëzimi

92

95

Property mekanike

Shkalla e çelikut Forca elastike
(Rm Mpa)
Fuqia e fitimit
(ReH Mpa)
Elongation A5%
20 # ≥ 520 ≥ 375 ≥ 15
45 # ≥ 600 ≥ 520 ≥ 10
Q345B(Q345D) ≥ 600 ≥ 520 ≥ 14

93


Partial Projects

94HETIM