Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

59
60
59
60

Diametër i jashtëm Shtresë e Drejtë Muri e Drejtë Tub i Çelikut i Salduar ARC i Zhytur


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli:GSS00304
Certifikim:SGS, BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-700 USD PERR TON
Details paketimit:1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim:Dorëzohet brenda 20 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrimi:

roduct Emrime diametër të madh me mur të trashë tub i çelikut të salduar me hark të zhytur
standardAPI 5L, ASTM A106, ASTM A53
Nota (Materiali)

API 5L(PSL.1/PSL.2) - Gr.B/X42/X46/X52/X60/X65M/X70 etc.

ISO3183 - L245/L290/L320/L360/L415/L485 etc.

ASTM A 53 Gr.A, Gr.B
ASTM A106 Gr.A, Gr.B, Gr.C
Diapazonet jashtë Diapazoneve  
 ERW 76mm-660.4mm
 LSAW 457.2 mm-1422.4 mm
 SSAW 219mm-3820mm
Diapazonet e Trashësisë së Murit

ERW 2.11mm-24.61mm

LSAW 8mm-50mm

SSAW 6mm-25.4 mm

Gjatësia (e diskutueshme)Për Kontejner 20Ft 4.8m-5.8m
Për Kontejner 40Ft 4.8m-12m
Zgjedhja më e zakonshme Gjatësia e rastësishme (5-7m ose 10-12m)
Lloji i tubitERW LSAW SSAW
Fundi i tubitFund i qartë, fund i tavanit
Përparësitë tonaProdukte të ndryshme (tuba çeliku, pajisje tubi, pajisje të tjera)
Çdo inspektim i palës së tretë pranohet nga ne kompania.

Përgjigje e shpejtë në vlerësim, shpërndarje, shërbim pas.

Përqendrohuni në zgjidhjen e tubit dhe tubit për aplikimin e projektit.

Minimale Rendit Sasia1 Ton
Kapak (i ​​diskutueshëm)Për tubin fundor të pjerrët


Prodhimi i tubave

71

74


Kontrollit të Cilësisë

73

72


Packaging & Shipping

75

HETIM