Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

55
1
56
4
55
1
56
4

Tub i madh çeliku me karbon me cilësi të lartë 35# Pajisje tubash të rrumbullakëta të zeza Çelik karboni


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:GOLDENSUN ÇELIK
Numri Modeli:GSS00105
Certifikim:BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:10tons
Çmimi:FOB XINGANG: 450-600 USD PERR TON
Details paketimit:1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe
mbështjellë plastike nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim:30 ditë pas marrjes së depozitave tuaja
Kushtet e pagesës:30% depozitim T/T paraprakisht, 70% bilanci T/T pas kopjes B/L;
100% L/C e parevokueshme ne shikim, 100% L/C e parevokueshme pas marrjes
Kopje B/L 30-120 Ditë; O/A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet  

Gama e madhësive të tubit katror erw, tub i salduar erw

Specifikimet (mm)Trashësia e murit (mm)Specifikimet (mm)Trashësia e murit (mm)
15X150.4-1.5100XX1002.0-6.0
16X160.4-1.5120X1204.0-8.0
18X180.4-1.5150X1506.0-10.0
20X200.4-1.5180X1806.0-12.0
25X250.6-2.0200X2006.0-12.0
30X300.6-4.0220X2206.0-14.0
34X341.0-2.0250X2506.0-14.0
35X351.0-4.0280X2806.0-14.0
38X381.0-4.0300X3006.0-14.0
40X401.0-4.5320X3206.0-14.0
44X441.0-4.5350X3506.0-14.0
45X451.0-5.0380X3806.0-14.0
50X501.0-5.0400X4006.0-14.0
60X601.5-5.0420X4206.0-14.0
70X702.0-6.0450X4506.0-14.0
75X752.0-6.0480X4806.0-14.0
80X802.0-6.0500X5006.0-14.0
85X852.0-6.0550X55010.0-40.0
95X952.0-8.0600X60010.0-40.0

 

Rrjedha e prodhimit:

62

HETIM