Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

1
2
4
3
1
2
4
3

Tub / tub tub drejtkëndëshe katror i zi në shitje të nxehtë


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktit Tub çeliku të ftohtë / të nxehtë dhe tub
Trashësi muri 0.6mm-12mm
Gjatësi 5.5m-12m
diametër jashtme 0.3mm-300mm
Tolerancë Wall Thickness:±0.05MM   Length:±6mm  Outer Diameter:±0.3MM
Formë Raundi, Sheshi, Drejtkëndëshi, Ovali, i Deformuar
material Q195-Q345, 10 # -45 #, 195-Q345, Gr.B-Gr.50, DIN-S235JR, JIS-SS400, JIS-SPHC, BS-040A10
Teknikë Rrotullimi i ftohtë, rrokullisja e nxehtë, ERW
Trajtim sipërfaqësor Black annealing,  bright annealing, None annealing
standard ASTM, DIN, JIS, BS
Certifikatë ISO, CE

HETIM