Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

1
56
4
MS
ERW
1
56
4
MS
ERW

Hot Dip Factory price black iron carbon square steel pipe and tube


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: GOLDENSUN ÇELIK
Numri Modeli: GSS00105
Certifikim: BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 10tons
Çmimi: FOB XINGANG: 450-600 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe
mbështjellë plastike nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: 30 days after receive your deposits
Kushtet e pagesës: 30% T/T deposit in advance, 70% T/T balance after B/L copy ;
100% Irrevocable L/C at sight,;100% Irrevocable L/C after receive
B/L copy 30-120 Days; O/A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet  

Size Ranges of erw square tube, erw welded pipe

Specs(mm) Wall Thickness(mm) Specs(mm) Wall Thickness(mm)
15X15 0.4-1.5 100XX100 2.0-6.0
16X16 0.4-1.5 120X120 4.0-8.0
18X18 0.4-1.5 150X150 6.0-10.0
20X20 0.4-1.5 180X180 6.0-12.0
25X25 0.6-2.0 200X200 6.0-12.0
30X30 0.6-4.0 220X220 6.0-14.0
34X34 1.0-2.0 250X250 6.0-14.0
35X35 1.0-4.0 280X280 6.0-14.0
38X38 1.0-4.0 300X300 6.0-14.0
40X40 1.0-4.5 320X320 6.0-14.0
44X44 1.0-4.5 350X350 6.0-14.0
45X45 1.0-5.0 380X380 6.0-14.0
50X50 1.0-5.0 400X400 6.0-14.0
60X60 1.5-5.0 420X420 6.0-14.0
70X70 2.0-6.0 450X450 6.0-14.0
75X75 2.0-6.0 480X480 6.0-14.0
80X80 2.0-6.0 500X500 6.0-14.0
85X85 2.0-6.0 550X550 10.0-40.0
95X95 2.0-8.0 600X600 10.0-40.0

 

Rrjedha e prodhimit:

62

HETIM