Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

61
62
61
62

Çmimi i tubit të çelikut strukturor të zbrazët, tuba çeliku të para-galvanizuar të shitjes së nxehtë, tub tub i uritur


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GSS00404
Certifikim: SGS, BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 10tons
Çmimi: FOB XINGANG: 400-650 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: 20 ditë pasi të merrni depozitat tuaja
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e parevokueshme në shikim,; 100% L / C e pakthyeshme pas marrjes
Kopje B / L 30-120 Ditë; O / A
Aftësia furnizimit: 10000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet

76


RAW Materials-Hot dipped galvanized steel strips:

77

The zinc coatingon the steel sheet shall conform to ASTM A525 Grade G60 and G120. The exterior and interior surface shall have a combined zinc weight ranging from 0.60 oz/sq ft (or 0.45 oz/sq ft each side) to 1.20 oz/sq ft (or 0.60 oz/sq ft each side). These coating weights do not apply to the inside welded area.

78

HETIM