Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

63
64
63
64

Tub g / tub / material ndërtimi tub çeliku para galvanizuar me serrë


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS00503
Certifikim: ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 450-600 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: Dorëzohet brenda 30 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 3000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim

Produkt Tub çeliku i galvanizuar
diametër 21.3mm-219.1mm
WT 0.8-30mm
Provë Chemical Component Analysis, Mechanical Properties, Technical Properties, Exterior Size Inspection
gjatësi 1-12m or according to per request
Shkalla e çelikut IS 3589, IS 1239, IS:1161 Fe 330, Fe 410)
BS 1387, BS4568, S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH
S355J2H, St12, St13, St14, St33, St37, St44, ST52
JIS G3444 STK290,STK400,STK500,STK490,STK540
material Q195—Grade B, SS330, SPC, S185,ST37
Q215—Grade C,CS Type B, SS330, SPHC
Q235 --- Shkalla D, SS400, S235JR, S235JO, S235J2

Q345 --- SS500, ST52

10#,20#,45#, etc

Trajtim sipërfaqësor 1)Oiled
2) galvanizuar
3)3PE Anti-corruption coated
4)Painting black
5)According to the customers’ requirement
Veshje zink

40g,60g,80g,100g,120g,270g,400g,500g,550g

7μm ,8μm, 15μm ,20μm ,40μm ,60μm,70μm,80μm

81

82

85

83

SHIPPING (Normally arrive port time in working days)
DESTINATION Express / Korrier
DHL / FedEx / TNT / UPS
Anije nga deti Anije nga ajri Anije nga EMS
Amerikë Veriore 3-7 ditë 15-24 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë
Amerikë Jugore 3-7 ditë 15-25 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë
vendet evropiane 3-7 ditë 20-30 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë
Vendet e Afrikës 3-7 ditë 45-50 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë
Lindja e Mesme 3-7 ditë 15-25 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë
Australi 3-7 ditë 10-15 ditë 5-7 ditë 10-12 ditë

84

86
HETIM