Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

63
64
63
64

Tub çeliku katror i galvanizuar / Tub / Tub / tub tub katror para galvanizuar


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS00504
Certifikim: ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 450-600 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: Dorëzohet brenda 30 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 3000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim

Emri i Produktit Supplier Chilled Water Galvanzied Pipes Weld Pre Galvanized Steel Pipe/tube
diametër jashtme 17mm-219mm
trashësi muri 0.6mm-2.3mm
Gjatësi 2m-14m or as customers' requirements
standard BS1387-85,GB/T3091-08,DIN2440,JIS-G3444,EN10255,ASTM A53
Veshje zink Pre galvanized steel pipe: 60-150g/m2;
Fund perfundim Plain/ beveled ends or threaded with sockets/coupling and plastic caps.
material Q195 Q215 Q235 Q345 St37 St52 St37-2 10# 20# 16Mn
Përdorim Scaffolding pipe, Structure pipe, Fence/Door pipe, Furniture,

Lowpressure fluid pipe for water oil or gas, Boiler pipe.
Vendi i origjinës
Kinë
Paketim Në tufa, të paketuara në çantë të endur; në lirshme; ose kërkesa.
Kohë për dorëzim Within 20 days after the prepayment
Kushtet

1) Payment term : T/T ;L/C;D/P

2) Trade Terms : FOB / CFR /CIF

3) Minimum quantity of order : 10 MT

2.Good quality from Our company professional quality testing team.
87

88


3. Paketimi & Dorëzimi

90

89

HETIM