Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

62
61
62
61

Fabrika Shitet drejtpërdrejt Tub çeliku në ndërtim Çmimi i tubit Gi për materialin e ndërtimit


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli:GSS00403
Certifikim:ISO, BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 500-700 USD PERR TON
Details paketimit:1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim:30 ditë pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e parevokueshme në shikim,; 100% L / C e pakthyeshme pas marrjes
Kopje B / L 30-120 Ditë; O / A
Aftësia furnizimit:10000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim

Emri i ProduktitGI tub
TeknikëSaldimi elektronik i rezistencës gjatësore (ERW)
Saldimi me frekuencë të lartë (HFW)
Cilësia e materialitShkalla e Çelikut Q195 e ngjashme me a283 GR.B, 040a10, ss330, sphc
                          Q235 i ngjashëm me a283 GR.D, 080a15, CS tip B

                          Q345 i ngjashëm me a737 GR.B, SS400, S235JR

Lloji i materialit Në dispozicion në mbështjellë të ftohtë dhe mbështjellë të nxehtë

MasatWT 1mm-12mm

Diametri 15mm-273mm

Gjatësia 1m - 12m

SipërfaqeGalvanizuar, 3PE, lyerje, vaj shtresë, vulë çeliku, shpime, etj
MbaronSkajet e rrafshëta, prerja, filetimi, prerja, fllanxha, etj
PaketimPaketimi në pako me shirita çeliku; me pako të vlefshme për detin në fund; mund të bëhet me kërkesën tuaj.
InspektimMe Përbërjen Kimike dhe Testimin e Veçorive Mekanike Test hidrostatik, inspektim dimensional dhe vizual, me inspektim jo shkatërrues
CertifikimBV, IAF, SGS, COC, ISO ose sipas klientit
AplikacionTub ndërtimi urban, tub strukturë makinerie, tub pajisjesh bujqësore, tub uji dhe gazi, tub serë, tub skela, tub material ndërtimi, tub mobilje, tub me presion të ulët lëng, tub vaj, etj
Kushtet e TregtisëFOB, CFR, CIF, EXW, etj.
PagesaL / C, D / A, D / P, T / P Western Union, MoneyGram i pranueshëm, T / T i preferuar
Koha e dorëzimitZakonisht brenda 10-30 ditëve pas marrjes së depozitës, ASAP
Duke ngarkuar portinXingang, Tianjin
Bashkëpunimi
Pronar i anijes
MSK, CMA, MSC, HMM, COSCO, UA, NYK, OOCL, HPL, YML, MOL


specifikimet

79


80

HETIM