Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

60
59
60
59

Tubat e Salduar Rrugë të Zezë Çeliku të Karbonit ERW / Të Salduara Drejt


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GSS00303
Certifikim: SGS,BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 400-700 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: Dorëzohet brenda 20 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e parevokueshme në shikim,; 100% L / C e pakthyeshme pas marrjes
Kopje B / L 30-120 Ditë; O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrimi:

standard
ASTMA53,BS1387-1985,GB/T3091-2001,EN39,BS1139
Materiale Q195,Q215,Q235,Q345 20-45#
Trashësi muri 0.8mm-18mm
Diametri i jashtëm 1/2 inch—8 inch (OD 21.3mm—OD219mm)
Gjatësi 1m-12m, nga kërkesat e klientit
Mbaron Fije e thjeshtë, e lakuar, me bashkues ose baza;
Kapakët plastikë dhe unazat prej çeliku mund të sigurohen nëse është e mundur
Paketimi:
1) Big OD:in bulk
2).Small OD:packed by steel strips
3)woven cloth with 7 slats
4)according to the requirements of customers


Aplikacion                                                                        
● Low, medium and high pressure boiler pipes
● Hot rolled structural pipes
● Gas, water, oil coal and natural gas transportation pipes
● Oil casting pipes.
● API pipelines,
● Cylinder tubes,   
● Oil cracking tubes,
● High pressure fertilizer tube
● Shipping tubes,
● Tubes for heat exchanger,
● Steel Structure Bridges
● Hydraulic pillar service


Products Test
STEEL PIPES 20# / Q195 / Q235B Welded Steel Pipe Schdule 20 / 40 Longitudinal Straight Seam ERW Steel Pipes
70

HETIM