Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

39
36
photobank
photobank
39
36
photobank
photobank

Tub çeliku i zi pa ndërprerje të Kinës Smls Sch40 Sch80


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktit Tub çeliku të ftohtë / të nxehtë dhe tub
Trashësi muri 0.6mm-12mm
Gjatësi 5.5m-12m
diametër jashtme 0.3mm-300mm
Tolerancë Trashësia e murit: ± 0.05MM Gjatësia: ± 6 mm Diametri i jashtëm: ± 0.3MM
Formë Raundi, Sheshi, Drejtkëndëshi, Ovali, i Deformuar
material Q195-Q345, 10 # -45 #, 195-Q345, Gr.B-Gr.50, DIN-S235JR, JIS-SS400, JIS-SPHC, BS-040A10
Teknikë Rrotullimi i ftohtë, rrokullisja e nxehtë, ERW
Trajtim sipërfaqësor Pjekja e zezë, pjekja e ndritshme, Asnjë pjekja
standard ASTM, DIN, JIS, BS
Certifikatë ISO, CE

përshkrim

Years of experience in steel import and export.
Widely used in,construction industry, mechanicalengenieering, aviation equipment, rail transit equipment.
With high quality andcompetive price

HETIM