Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

65
66
65
66

Tub çeliku pa tela ASTM A106Gr-B / ASTM A106 / tub pa tel / tub pa çelik


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli:GSS00603
Certifikim:SGS, BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:10tons
Çmimi:FOB XINGANG: 500-700 USD PERR TON
Details paketimit:1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim:30 ditë pasi të merrni depozitat tuaja
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e Pakthyeshme në shikim; 100% L / C e Pakthyeshme pasi të keni marrë një kopje B / L 30-120 Ditë; O / A
Aftësia furnizimit:3000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


përshkrim i produktit
SAE1518 (Q345B) Tub çeliku pa tel me precizion Tub pa ndërprerje i përdorur si përbërje kimike dhe pronë teknike e tubit të shpimit të azotit:

standardKlasëC maks
Mn maksTiVSi maxPSForca e rendimentit maksForca elastikezgjatim%
ASTM A29Sae15180.211.10-1.400.160.140.200.040.05235375-47025
GB / T3274-2007Q345B0.221.0-1.600.180.150.300.0450.030235375-46021-26


2. SAE1518 (Q345B) Tub çeliku pa tel me precizion Tub pa ndërprerje i përdorur si tub shpues azoti

madhësitë e aksioneve:

Diamet diametrat e jashtëm: 26 mm -720 mm

Thickness trashësia e murit: 6mm-80mm

● gjatësia: 5000mm-13000mm

Sizes përmasat e tjera kanë nevojë për prodhim të ri.


3. SAE1518 (Q345B) Tub çeliku pa tel me precizion Tub pa ndërprerje i përdorur si tub shpues azoti

fotografitë janë si më poshtë:
91

HETIM