Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

7
5
6
8
7
5
6
8

2020 New Arrival Round Steel Pipe Or Tube Galvanized Iron Pipe For Building


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i Produktit tub çeliku i galvanizuar
Fundi i tubit fund i thjeshtë
Jashtë daimetrit 1/2 inç 8 inç
Pajisje tubi ndërprerë, bashkues, kapakë, fllanxhë, etj
Materiale Q195, Q235, Q235B, St37-2, St52, SS400, STK500, ASTM A53, S235JR
standard GB/T3091, ASTM A53, JIS G 3444, BS 1387
Sipërfaqe galvanizuar
Veshje zinku më shumë se 60g / m2-600g / m2
termi pagesës T/T, L/C, Western Union, Cash, etc
Aplikime tub uji, transportim i ulët i lëngjeve, tub skela, tuba serë
Certifikatë ISO9001, SGS, TUV, BV


HETIM