Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

73
74
75
76
77
73
74
75
76
77

Materialet e ndërtimit Profili i trarit çeliku kryesor H trare hekuri (IPE, UPE, HEA, HEB)


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01505
Certifikim: BV, SGS, CIQ, CG, BIS, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 5
Çmimi: 450-650USD / TON
Details paketimit: Paketa me tufa
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 50000 ton / muaj ose më shumë


150


Detajet e shpejta
Hot rolled structural H beam profiles

Përshkrim

Produkt H beam/I beam for steel structure building
Klasifikimi i produktit Wide flange H beam (HW)
Flange H beam (HM)
Narrow flange H beam (HN)
Teknika e Prodhimit Hot rolled, cold-bend
Prodhimtari 30000 Ton / Muaj
Materiali kryesor Q235B, SS400, Q345, Q345B, etc
Masat l Hight:(H): 100-900mm
l Width(B): 100-408mm
l Thickness(T1): 6-21mm
l Thickness(T2): 8-35mm
l Length: 6meters-12meters
Aplikacion Widely used in various building structures, bridges, vehicles, brackets, machinery, etc., for example, the industrial structure of the steel bearing bracket,steel piles and underground engineering supporting structure, petro chemical and powerand other industrial equipment structure, shipbuilding, machinery manufacturing frame structure,train, car,tractor beam bracket,port conveyors,high speed shutter stents.


Aplikime
Ndërtimi dhe mbështetja për projektin e ndërtimit

ZQ9 ~ 0] S {VV_T ~ 79O] 2 (X% PX


Paketimi dhe Transporti

151


HETIM