Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

78
78

Çeliku i çmimit të rrezes 1. shkalla e çelikut: Q235, Q345, SS400, SS490 IPE IPEAA


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01602
Certifikim: BV,SGS,CIQ,CG,BIS,IS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 5
Çmimi: 450-650 USD / ton
Details paketimit: Paketa me tufa
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% T/T deposit in advance, 70% T/T balance within 5 days after B/L copy, 100% Irrevocable L/C at sight, 100% Irrevocable L/C after receive B/L 30-120 days
Aftësia furnizimit: 50000 ton / muaj ose më shumë

Përshkrim

Kryeze çeliku ub / ipe / trare çeliku
Masat 100mm * 68mm-900mm * 300mm
trashësi muri 5mm-28mm
Gjatësi 1m-12m, nga kërkesat e klientit
Standardi Internatioanal ISO 9001-2008 / ISO 630 / JIS / ASTM
Standardet

ASTMA53 / ASTM A573 / ASTM A283 / Gr.D /


BS1387-1985 /


GB/T3091-2001,GB/T13793-92,  ISO630/E235B/


JIS G3101 / JIS G3131 / JIS G3106 /
Materiale Q195, Q215, Q235B, Q345B,
 
S235JR / S235 / S355JR / S355
 
SS440 / SM400A / SM400B
Kategoria produkt
Metalurgji, minerale dhe energji
Teknikë ROLLEDHT HOT
Paketim Big OD:in bulk vessel
Small OD:packed by steel strips in container vessel
woven cloth with 7 slats
Sipas kërkesave të klientëve
Përdorim Mekanike dhe prodhim, ndërtim çeliku,
Ndërtimi i anijeve, Ura, Shasi automobilash
Tregu kryesor Lindja e Mesme, Afrika, Azia dhe disa vende Uropeane dhe Amerika, Australia

154

155

paketë
1.Big OD: me shumicë
2.Small OD: e mbushur me shirita çeliku
Pëlhurë e endur 3. me 7 feta
4. duke llogaritur kërkesat e klientëve


156

157

120

121HETIM