Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

32
33
34
35
32
33
34
35

Q235 SS400 S235JR Shkalla e çelikut ms çeliku Unë rrezja IPE hekuri seksion i


Na kontaktoni
specifikimet
Klasë Q235,Q345,SS400,SS490,S235/S275,A36,A992,A572gr50
H * B 100 * 100-900 * 300mm
T1 4.5-21mm
T2 7-35mm
Teknikë Rrokulliset nxehtë
Aplikacion Mekanike dhe prodhim, strukturë çeliku, ndërtim anijesh,
Lidhje, shasi automobilash
Moq 20 tonë metrikë / tonë metrikë
detajet e paketimit I shoqëruar me rripa çeliku të fortë, i lehtë për tu ngarkuar
and unloading.
Koha e dorëzimit 5-7 work days delivery
Kushtet e pagesës L / C ose T / T


përshkrim

1 High quality and reasonable price will be provide
2 Perfect after-sale service
3 ls feel free to contact us at any time, with us your money in safe, your business in safe

HETIM