Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

79
80
81
82
83
79
80
81
82
83

Prodhuesi në Kinë bar këndi strukturor çeliku / shirit çeliku i galvanizuar engjëll 20 * 20 * 2 çmimi


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01402
Certifikim: ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: Ton 10
Çmimi: FOB Tianjin Xin gang usd 300-500/ton
Details paketimit: Tie up with steel strip in bundle
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 20 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 5000TONS/MONTH

179  180


Përshkrim

Emri i produktit Bark këndi çeliku
Gjatësi 6-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Tolerancë Trashësia: +/- 0.02 mm, Përmasat: +/- 2 mm
Niveli i materialit Q195,Q215,Q235B,Q345B,Q420 Series
S235JR/S235/S355JR/S355/SS440/SM400A/SM400B
Seria SS400-SS540
Seritë ST

Seria A36-A992

Seritë Gr50

Teknik Hot mbështjellë
standard AISI, ASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
Certifikatë ISO, CE, SGS, BV, BIS
Kushtet e pagesës 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Kohët e dorëzimit Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
paketë të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë

Aplikime

Gama e aplikimit Widely used in various building structure and engineering structure, such as the beam, Bridges, transmission tower, lifting transportation machinery, ship, industrial furnace, reaction tower, container frame and warehouse.


specifikimet

Masat Kg/M Masat Kg/M Masat Kg/M Masat Kg/M
25 * 25 * 3 1.124 70 * 70 * 6 6.406 90 * 90 * 10 13.476 160 * 160 * 10 24.729
30 * 30 * 3 1.373 70 * 70 * 7 7.398 100 * 100 * 7 10.83 160 * 160 * 12 29.391
30 * 30 * 4 
1.786 75 * 75 * 5 5.818 100 * 100 * 8 12.276 160 * 160 * 12 33.987
40 * 40 * 4 2.422 75 * 75 * 6 6.905 100 * 100 * 10 15.12 160 * 160 * 16 38.518
45 * 45 * 4 2.736  
75 * 75 * 7 7.976 100 * 100 * 12 17.898 180 * 180 * 12 33.159
45 * 45 * 5 3.369 75 * 75 * 8 9.03 110 * 110 * 8 13.532 180 * 180 * 18 38.383
50 * 50 * 4 3.059 80 * 80 * 6 7.376 110 * 110 * 10 16.69 200 * 200 * 14 48.634
50 * 50 * 5 3.77 80 * 80 * 7 8.525 125 * 125 * 8 15.504 160 * 160 * 10 42.894
56 * 56 * 5
4.251 80 * 80 * 8 9.658 125 * 125 * 10 19.133 160 * 160 * 10 24.729
63 * 63 * 5 4.822 90 * 90 * 7 9.656 140 * 140 * 10 21.488 200 * 200 * 16 48.68
63 * 63 * 6 4.251 70 * 70 * 6 6.406 140 * 140 * 12 25.522
200 * 200 * 18 54.401
70 * 70 * 5 5.397 90 * 90 * 8 10.946 140 * 140 * 14 29.49 200 * 200 * 20 60.056


Etiketë

176  178

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM