Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

79
80
81
82
83
79
80
81
82
83

Engjëll hekuri shirit çeliku 30 * 30 * 3 mm madhësi standarde prodhues çmimi i materialit ndërtues në Kinë


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GSS01404
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:Ton 10
Çmimi:Banda FOB Tianjin Xin usd 300-500 / ton
Details paketimit:Lidheni me shirit çeliku në pako
Koha për dorëzim:Pas pranimit të pagesës 20 ditë
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit:5000TONS / MUAJ

 

Përshkrim

Emri i produktitBark këndi çeliku
Gjatësi6-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Përmasat: +/- 2 mm
Niveli i materialitQ195,Q215,Q235B,Q345B,Q420 Series
S235JR/S235/S355JR/S355/SS440/SM400A/SM400B
Seria SS400-SS540
Seritë ST

Seria A36-A992

Seritë Gr50

TeknikHot mbështjellë
standardAISI, ASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
CertifikatëISO, CE, SGS, BV, BIS
Kushtet e pagesës30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Kohët e dorëzimitDorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
paketëtë lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë

Aplikime

Gama e aplikimitPërdoret gjerësisht në struktura të ndryshme të ndërtesës dhe strukturë inxhinierike, të tilla si rrezja, Urat, kulla e transmetimit, ngritja e makinerive të transportit, anija, furra industriale, kulla e reagimit, korniza e kontejnerëve dhe depoja.


specifikimet

MasatKg / MMasatKg / MMasatKg / MMasatKg / M
25 * 25 * 31.12470 * 70 * 66.40690 * 90 * 1013.476160 * 160 * 1024.729
30 * 30 * 31.37370 * 70 * 77.398100 * 100 * 710.83160 * 160 * 1229.391
30 * 30 * 4 
1.78675 * 75 * 55.818100 * 100 * 812.276160 * 160 * 1233.987
40 * 40 * 42.42275 * 75 * 66.905100 * 100 * 1015.12160 * 160 * 1638.518
45 * 45 * 42.736  
75 * 75 * 77.976100 * 100 * 1217.898180 * 180 * 1233.159
45 * 45 * 53.36975 * 75 * 89.03110 * 110 * 813.532180 * 180 * 1838.383
50 * 50 * 43.05980 * 80 * 67.376110 * 110 * 1016.69200 * 200 * 1448.634
50 * 50 * 53.7780 * 80 * 78.525125 * 125 * 815.504160 * 160 * 1042.894
56 * 56 * 5
4.25180 * 80 * 89.658125 * 125 * 1019.133160 * 160 * 1024.729
63 * 63 * 54.82290 * 90 * 79.656140 * 140 * 1021.488200 * 200 * 1648.68
63 * 63 * 64.25170 * 70 * 66.406140 * 140 * 1225.522
200 * 200 * 1854.401
70 * 70 * 55.39790 * 90 * 810.946140 * 140 * 1429.49200 * 200 * 2060.056


Etiketë

184  185

186  187

188

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM