Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

72
72

Forcë e Lartë Galvanizuar Profili C C / Ftohtë Ftohtë C Channel


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: GOLDENSUN
Numri Modeli: GS01102
Certifikim: SGS, BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 10 TON
Çmimi: FOB XINGANG: 300-500 USD PERR TON
Details paketimit: I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër të qëndrueshme ndaj ujit
Koha për dorëzim: Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim

mall c channel purlins specification
Specifikim b=35mm-120mm
a=15mm-35mm
h=40mm-450mm
t=1.5mm-6.0mm
Gjatësi 1-12m ose sipas kërkesës
Trashësia 1.5mm-6mm
peshë 1.912-43.588 kg / m
standard AISI ASTM BS DIN GB JIS ETC
Klasë SGCC A36 SS400 Q195 Q215 Q235 ETC
material Steel strip
Trajtim sipërfaqësor Punch Hole, Black or Galvanized or Polished
Quality Authentication ISO 9001: 2000
Përdorim Support roof, Steel structure, purlin, Warehouse/ factory wall/ makeshift house
Formë
C section shape ,U section shape, Z section shape
Prodhimtari
5000MT/MONTH
Sasia e porositjes Min 20MT
Koha e dorëzimit 5-25 days after receipt of down payment or L/C
Paketim Bulk pack or According to the requirement
njoftim Special order can be accept and we will offer high quality but low price's products

130


Proces

131


Aplikime

132

HETIM