Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

78
78

Çeliku standard i çelikut trare çeliku QE345 standarde GB Q140 Çmimet e rrezes për aplikimin e ndërtesës


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GS01601
Certifikim: ISO, BV, CE, SGS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 15
Çmimi: FOB XINGANG: 300-500 USD PERR TON
Details paketimit: I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër të qëndrueshme ndaj ujit
Koha për dorëzim: Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet

Rrezja e nxehtë çeliku H
Trashësia e uebit 68mm të 180mm
Gjerësia e faqes në internet 10mm të 630mm
Gjatësi 6-12m/pc
standard AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS
material SS400, Q 235B,S235JR,Q345B, S355JR
Markë JINXI ,MA STEEL,LAI WU ,RI ZHAO,TANG STEEL
Teknikë 1.Hot rolled
2.Welded
Aplikacion 1.Industrial structure of the steel structure bearing  bracket
2. Grumbull çeliku inxhinierik nëntokësor dhe strukturë mbajtëse
3.Petrochemical and electric power and other industrial equipment structure
4.Large span steel bridge components
5.Ships, machinery manufacturing frame structure
6.Kllapa e trarëve, automobilave, trarëve të traktorëve
7.Port of conveyor belt, high speed damper bracket


Masat

172

173

HETIM