Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

75
73
74
76
77
75
73
74
76
77

Profil çeliku i salduar me trarë H çeliku strukturor i galvanizuar ose i veshur (IPE, UPE, HEA, HEB) në Kinë


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01504
Certifikim: BV, SGS, CIQ, CG, BIS, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 5
Çmimi: 450-650USD / TON
Details paketimit: Paketa me tufa
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 50000 ton / muaj ose më shumë


149

Detajet e shpejta
Welded steel structure H beams

147

Përshkrim

Produkt Rrezja H / Rreze për ndërtimin e konstruksionit çelik
Klasifikimi i produktit

Rrezja H me fllanxhë të gjerë (HW)
Rrezja H fllanxhë (HM)
Rreze fllanxha e ngushtë H (HN)

Teknika e Prodhimit Mbështjellë e nxehtë, kthesë e ftohtë
Prodhimtari 30000 Ton / Muaj
Materiali kryesor Q235B, SS400, Q345, Q345B, etj
Masat l Lartësia: (H): 100-900 mm
l Gjerësia (B): 100-408 mm
l Trashësia (T1): 6-21 mm
l Trashësia (T2): 8-35 mm
l Gjatësia: 6metra-12metra
Aplikacion Përdoret gjerësisht në struktura të ndryshme ndërtimi, ura, automjete, kllapa, makineri, etj., Për shembull, struktura industriale e mbajtëses së çelikut, shtyllave të çelikut dhe strukturës mbështetëse të inxhinierisë nëntokësore, petro kimike dhe fuqisë dhe struktura e pajisjeve të tjera industriale, ndërtimi i anijeve, makineritë struktura e kornizës prodhuese, treni, makina, kllapa trare traktori, transportuesit e portit, stentat e grilave me shpejtësi të lartë.


Aplikime:
Ndërtimi dhe mbështetja për projektin e ndërtimit

ZQ9 ~ 0] S {VV_T ~ 79O] 2 (X% PX


paketë

148

shërbim

119


HETIM