Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

84
84

Ndërtimi i çelikut të nxehtë të mbështjellë u kanali u rreze nga furnizuesi i prodhuesit të Kinës


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01902
Certifikim: BV, SGS, CIQ, CG, BIS, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 1 TON
Çmimi: 450-650 USD / ton
Details paketimit: Paketa me tufa
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 50000 ton / muaj ose më shumë

205

Përshkrim

Madhësia e butë e kanaleve çeliku të butë për ndërtim
Masat 50mm * 50mm-400mm * 400mm
trashësi muri 1.5mm-25mm
Gjatësi 1m-12m, nga kërkesat e klientit
Internatioanal
standard
ISO 9001-2008 / ISO 630 / JIS / ASTM
Standardet ASTMA53 / ASTM A573 / ASTM A283 / Gr.D /
BS1387-1985 /
GB/T3091-2001,GB/T13793-92,  ISO630/E235B/
JIS G3101 / JIS G3131 / JIS G3106 /
Materiale Q195, Q215, Q235B, Q345B,
S235JR / S235 / S355JR / S355
SS440 / SM400A / SM400B
Kategoria produkt Metalurgji, minerale dhe energji
Teknikë ROLLEDHT HOT
Paketim 1.Big OD: me shumicë
2.Small OD: e mbushur me shirita çeliku
Pëlhurë e endur 3. me 7 feta
4. duke llogaritur kërkesat e klientëve
Përdorim Mekanike dhe prodhim, ndërtim çeliku,
Ndërtimi i anijeve, Ura, Shasi automobilash
Tregu kryesor Middle East,Africa, Asia and some Uropean country and America ,
Australi
Vendi i origjinës Kinë
Prodhimtari Muaji i përkëdhelur 15000 tonë metrikë
Vërejtje Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Kushtet e tregtisë: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW
Porosia minimale: 10 tonë
Koha e plumbit: në ose para 3-15 ditëve të punës.
Një emër tjetër çeliku u kanal, çeliku kanal, kanal çeliku
Përpunimi i sipërfaqes ju mund të galvanizohen, të veshura, ose si kërkesa juaj
Teknik Çeliku i butë i mbështjellë me nxehtësi
ti mundesh Madhësitë e personalizuara, galvanizuar dhe grushtimi


specifikimet

206

207

paketë
paketim çeliku kanal:
Mund të paketohet me kontejner ose anije me shumicë.
● 20ft
● Standard
● We can make


208

209

118


Etiketë

120

121

HETIM