Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

79
80
81
82
83
79
80
81
82
83

Kinë Furnizuesi Këndi / Shiriti këndor / Hekuri këndor me një çmim konkurrues


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GS01401
Certifikim: SGS, BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 10
Çmimi: FOB XINGANG: 350-500 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: Dorëzohet brenda 30 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 3000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

204


Produkte tregojnë

200  185

202  201

203

HETIM