Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

78
78

Kinë furnizues i mirë çmimi IPE100, Q235 për material ndërtimor nga prodhuesi


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01603
Certifikim: BV, SGS, CIQ, CG, BIS, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 5
Çmimi: 450-650 USD / ton
Details paketimit: Paketa me tufa
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 50000 ton / muaj ose më shumë


163


Përshkrim

Kryeze çeliku ub / ipe / trare çeliku
Masat 100mm * 68mm-900mm * 300mm
trashësi muri
5mm-28mm
Gjatësi 1m-12m, nga kërkesat e klientit
Internatioanal
standard
ISO 9001-2008 / ISO 630 / JIS / ASTM
Standardet ASTMA53 / ASTM A573 / ASTM A283 / Gr.D /
BS1387-1985 /
GB/T3091-2001,GB/T13793-92,  ISO630/E235B/
JIS G3101 / JIS G3131 / JIS G3106 /
Materiale Q195, Q215, Q235B, Q345B,
S235JR / S235 / S355JR / S355
SS440 / SM400A / SM400B
Kategoria produkt Metalurgji, minerale dhe energji
Teknikë ROLLEDHT HOT
Paketim 1. OD i madh: në anije me shumicë
2. OD i vogël: paketuar nga shirita çeliku në enën e kontejnerëve
Pëlhurë e endur 3. me 7 feta
4. Sipas kërkesave të klientëve
Përdorim Mekanike dhe prodhim, ndërtim çeliku,
Ndërtimi i anijeve, Ura, Shasi automobilash
Tregu kryesor Lindja e Mesme, Afrika, Azia dhe disa vende Uropeane dhe Amerika, Australia

158

159

paketë

160

161

162

120

121

HETIM