Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

79
80
81
82
83
79
80
81
82
83

ASTM JIS GB Çeliku i karbonit Këndi i butë çeliku me cilësi të lartë 40 * 40 * 4 mm furnizues kinez për urat, kulla e transmetimit


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GSS01405
Certifikim: ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: Ton 10
Çmimi: Banda FOB Tianjin Xin usd 300-500 / ton
Details paketimit: Lidheni me shirit çeliku në pako
Koha për dorëzim: Pas pranimit të pagesës 20 ditë
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e parevokueshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë
Aftësia furnizimit: 5000TONS / MUAJ


Përshkrim

Emri i produktit Bark këndi çeliku
Gjatësi 6-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Tolerancë Trashësia: +/- 0.02 mm, Përmasat: +/- 2 mm
Niveli i materialit Q195,Q215,Q235B,Q345B,Q420 Series
S235JR/S235/S355JR/S355/SS440/SM400A/SM400B
Seria SS400-SS540
Seritë ST

Seria A36-A992

Seritë Gr50

Teknik Hot mbështjellë
standard AISI, ASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
Certifikatë ISO, CE, SGS, BV, BIS
Kushtet e pagesës 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Kohët e dorëzimit Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
paketë të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë

Aplikime

Gama e aplikimit Përdoret gjerësisht në struktura të ndryshme të ndërtesës dhe strukturë inxhinierike, të tilla si rrezja, Urat, kulla e transmetimit, ngritja e makinerive të transportit, anija, furra industriale, kulla e reagimit, korniza e kontejnerëve dhe depoja.


specifikimet

Masat Kg / M Masat Kg / M Masat Kg / M Masat Kg / M
25 * 25 * 3 1.124 70 * 70 * 6 6.406 90 * 90 * 10 13.476 160 * 160 * 10 24.729
30 * 30 * 3 1.373 70 * 70 * 7 7.398 100 * 100 * 7 10.83 160 * 160 * 12 29.391
30 * 30 * 4 
1.786 75 * 75 * 5 5.818 100 * 100 * 8 12.276 160 * 160 * 12 33.987
40 * 40 * 4 2.422 75 * 75 * 6 6.905 100 * 100 * 10 15.12 160 * 160 * 16 38.518
45 * 45 * 4 2.736  
75 * 75 * 7 7.976 100 * 100 * 12 17.898 180 * 180 * 12 33.159
45 * 45 * 5 3.369 75 * 75 * 8 9.03 110 * 110 * 8 13.532 180 * 180 * 18 38.383
50 * 50 * 4 3.059 80 * 80 * 6 7.376 110 * 110 * 10 16.69 200 * 200 * 14 48.634
50 * 50 * 5 3.77 80 * 80 * 7 8.525 125 * 125 * 8 15.504 160 * 160 * 10 42.894
56 * 56 * 5
4.251 80 * 80 * 8 9.658 125 * 125 * 10 19.133 160 * 160 * 10 24.729
63 * 63 * 5 4.822 90 * 90 * 7 9.656 140 * 140 * 10 21.488 200 * 200 * 16 48.68
63 * 63 * 6 4.251 70 * 70 * 6 6.406 140 * 140 * 12 25.522
200 * 200 * 18 54.401
70 * 70 * 5 5.397 90 * 90 * 8 10.946 140 * 140 * 14 29.49 200 * 200 * 20 60.056


Etiketë
High Quality Mild Steel Angle
Mund të paketohet me kontejner ose anije me shumicë.
● 2. 20ft
● 3.Standard

189

185  186

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM