Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Profili i çelikut

Z-profile
Z-profile

Profili me cilësi të lartë z


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli: GS01201
Certifikim: ISO, BV, CE, SGS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: ton 15
Çmimi: FOB XINGANG: 400-600 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe
plastike e mbështjellë nëse ka nevojë
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: 30 ditë pasi të merrni depozitat tuaja
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% T / T bilanc pas kopjimit B / L;
100% L / C e Pakthyeshme në shikim; 100% L / C e Pakthyeshme pasi të keni marrë një kopje B / L 30-120 Ditë; O / A


specifikimet

jo Artikull Specifikim
1
material Hot rolled steel sheet or hot dipped steel sheet
2
standard Q235B OR Q345B or Q215
3
Trashësia 1.5mm të 5mm
4
Flange Width 15mm të 120mm
5
Pikturë antiturst painting and anticorrsoion painting
6
lartësi 40mm të 450mm
7
peshë 3.9kg/m to 16kg/m
8
Thechnique Hot rolled  or galvanized
9
Aplikacion purlin or column, beam of prefabricated steel structure or prefab house
10
paketë seaworthy package
11
Klasë First quality A grade
12
garanci 20-30  years

220  221

222  223


HETIM