Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

1606183133567337
1606183209762958
1606183210427476
1606183133567337
1606183209762958
1606183210427476

Fletë çeliku e galvanizuar Dx51d e veshur me zink nga fabrika e Kinës


Na kontaktoni
specifikimet
TipiFletë/Pllakë çeliku e galvanizuar
Trashësia0.12mm-12.0mm
Gjerësi<2000 mm
madhësia standarde4'*8ft'(1219*2438mm), 4*10ft(1219*3048mm), 1000*2000mm,1500*3000 or customed size
standardJIS, GB, AISI, ASTM
Klasë201, 304,430,316,410,420
Sipërfaqe2B, BA, 8K, HL, No4, ngjyra PVD, me gravurë, reliev, me rërë, dridhje, kundër gjurmë gishtash.
Ngjyra Artë, E zezë, Safir Blu, Kafe, Ari rozë Bronz, Vjollcë, gri, argjend, Vjollcë shampanjë, diamant blu, etj.


përshkrim

1 Prodhim i shpejtë, koha e dorëzimit 15-30 ditë.


2 Pako e denjë për eksport + letër rezistente ndaj ujit + paletë druri


3 Aplikimi: dekorimi i brendshëm, dekorimi i ashensorit, tabela reklamuese, dekorimi arkitektonik, dekorimi i ashensorëve, punimet në natyrë dhe të tjera

HETIM