Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

xbn
szbg
zdfg
xbn
szbg
zdfg

Top quality Roofing sheets, Galvanized Steel Sheet for roof


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS01802
Certifikim: ISO,CE,SGS,BV,BI


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit: Tied up with steel strips and wrapped with water proof paper
Koha për dorëzim: Delivered within 20 days after the receipt of deposit
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:
Galvanized sheet is mainly used: a large number of galvanized sheet plate used in automobile manufacturing, cooler, construction, ventilation and heating facilities and furniture manufacturing and other fields. Galvanized become important steel anticorrosion method, not only because the zinc can be formed in the steel surface protective layer of dense, but also because of the zinc has the effect of catholic protection, when the galvanized layer damaged, it can still through the catholic corrosion protection to prevent the iron base.


specifikimet:

Emri i produktit galvanized steel sheet/plate
Trashësia 0.12mm-12.0mm
Gjerësi <2000 mm
madhësia standarde 4'*8ft'(1219*2438mm), 4*10ft(1219*3048mm), 1000*2000mm,1500*3000 or customer size
standard JIS, GB, AISI,ASTM
Klasë 201, 304,430,316,410,420
Sipërfaqe
2B, BA, 8K, HL, No4, PVD colors, etched, embossed, sand blasted, vibration, anti-fingerprint
Ngjyra Golden, Black , Sapphire Blue, Brown, Rose gold Bronze, , Purple, gray, silver, Champagne  violet, blue diamond, etc
Aplikime Construction industry: roof, roof components, panels, balcony window, newsstands, warehouse, rolling door, heaters, drainage, etc


Fotografia e produkteve:

33  32


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM