Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

6
2
Fletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë-(9)
6
2
Fletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë-(9)

Q195 Q345 Fletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë për strukturën e ndërtesës


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01904
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit:I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër rezistente ndaj ujit
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 20 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:
47  48

49  50


specifikimet:

Emri i produktitFletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë
Trashësia0.2mm-4mm
Gjatësi1.2m-6m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi600mm-2000mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitQ195A-Q235A,Q195AF-Q235AF,Q295A(B)-Q345 A(B);
SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15;
DC01-06
Të tjera si kërkesë juaj
sipërfaqePjekja e ndritshme; e zezë e pjekur; i lyer me vaj;
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T


Aplikimet:
Mainly used for bridge steel plate, boiler steel plate, oil tank steel plate, Automobile frame steel plate.


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM