Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

mbështjellje-çeliku e mbështjellë me ftohtë- (4)
1
mbështjellje-çeliku e mbështjellë me ftohtë- (4)
1

Spiralja e çelikut të galvanizuar me rrotullim të ftohtë me cilësi të ftohtë


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS00804
Certifikim: BV, ISO, SGS, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 300-700 USD PERR TON
Details paketimit: paketimin standard të eksportit ose si kërkesat e klientit
Koha për dorëzim: Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet:

Emri i produktit mbështjellje e mbështjellë me ftohtë / mbështjellje e mbështjellë me nxehtësi
Trashësia 0.15mm-300mm
gjatësi 1m-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Gjerësi 50mm-3500mm
Tolerancë +/- 0.02 mm, +/- 2 mm, + / - 50 mm
Niveli i materialit Spiralja e mbështjellë me të ftohtë: SPCC, SPCC-SD, DC01, DC03, Q195,50 #, 65Mn
Sipërfaqe tjetër
standard ASTM, DIN, JIS, BS, EN
Teknikë Ftohtë mbështjellë
standard ASTM, BIN, JIS, BS, GB / T
Aplikime Ndërtimi / makineria / pjesët e vulosjes / një larmi mjetesh / materiali i sharrës / teh i sharrës / materiale të thella vizatimi / materiale elektrike / materiale automobilistike


Përshkrim:

29  30


Package showing:

31

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Rich supply and export experience, sincere serv

HETIM