Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

89
89

Fletë çeliku të valëzuar të para-ngjyrosur për fletë mbulimi


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01702
Certifikim:ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:20tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-700 USD për Ton
Details paketimit:I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër të qëndrueshme ndaj ujit
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet:

Emri i produktitFletë çeliku të valëzuar PPGI / GI
Trashësia0.13-0.8mm
Gjatësi2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitDX51D / SGCC / DX52D / DX53D
SipërfaqeGI: 60g / mm-275g / mm, sipas kërkesës së klientit
PPGI: PVDF, HDP, SMP, PE, PU
standard
ASTM, DIN, JIS, BS, GB / T

51  53


Aplikimet:
Shut Grila frigoriferike dhe panele anësore, Larëse, Ngrirje, Kushte ajri
Cook tenxhere orizi, furra me mikrovalë, ngrohës uji, dollapë për sterilizim, kapuçë
Pan Panele kompjuteri, panele DVD / DVB, panel mbrapa TV etj.Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM