Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

70
71
70
71

Çmimi i mbështjelljes së çelikut PPGI me ngjyra të veshura nga furnizuesi kinez


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01005
Certifikim:ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-700 USD PERR TON
Details paketimit:ME zarf PVC dhe hekuri, vini në paleta, hidhni në enë 20 ".
VESHJA ZINC ISSHT 50 90-2G / MXNUMX. ME PIKTUR CO NGJYRA TFF SHKURTUAR
Koha për dorëzim:Brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Detajet e shpejta
Emri i produktit: Çmimi i mbështjelljes së çelikut PPGI me ngjyra të veshura nga furnizuesi kinez
Gjerësia: 600-1500mm
Trashësia: 0.12-5mm
Veshje zinku: 30-275g
Ngjyra: e kuqe, e zezë, blu, jeshile dhe të gjitha ngjyrat nga RAL ose si kërkesë e klientit.

Foto

109  110


specifikimet

Gjerësi600-1500mm
Trashësia0.12-5mm
standardIS G 3302-1998, ASTMA653M, GB / T 2518, Q / CHG3-2005, EN 10142, DX51D, ENG10142, SGCD (DX52D + Z)
pesha Coil3-8 ton (Mund të personalizohet)
TeknikëVeshje e galvanizuar me nxehtësi, alum-zink, e lyer paraprakisht, veshja me ngjyra, etj.
Veshje zink30-275g / m2
Tolerancë

Trashësia: +/- 0.02 mm

Gjerësia: +/- 2 mm

AplikacionStruktura çeliku, aplikimi i jashtëm i ndërtesës, materiali i ndërtimit, shtëpia e mbulimit, aplikimi, prodhimi i tubave, etj…
Tipar i produktitPerformancë e mirë, saktësi e lartë, drejtësi e lartë, njëtrajtësi e lartë dhe përfundimi i sipërfaqes, trashësi e njëtrajtshme, e lehtë për procesin e veshjes, forcë e lartë tërheqëse, pronë e lartë e shtypjes dhe pikë e ulët e rendimentit
paketëMbështjellë me letër të papërshkueshme nga uji brenda, çelik i galvanizuar i mbuluar, i lidhur me shirit çeliku, i mbështetur nga paleta, pastaj i ngarkuar në enë ose sipas kërkesave të klientit

Aplikime

PPGI jo vetëm që ka veti të lehta, të bukura dhe të mira kundër korrozionit, por edhe përpunim të drejtpërdrejtë, Ngjyra zakonisht ndahet në gri, blu deti, e kuqe me tulla, e përdorur kryesisht në reklamim, ndërtim, pajisje shtëpiake, elektrike, mobilje dhe transport.

Paketimi:
Paketa standarde e detit

● 4 breza sysh dhe 4 breza rrethues në çelik
Rings unaza me flakë metalike të galvanizuar në skajet e brendshme dhe të jashtme
Metal disk mbrojtës muri i galvanizuar dhe letër i papërshkueshëm nga uji
Metal metal i galvanizuar dhe letër i papërshkueshëm nga uji rreth perimetrit dhe mbrojtjes nga gërmat
● sipas kërkesave të klientëve

111

102

Përparësia konkurruese

Shërbim i mirë: Provoni më të mirën për të mbajtur fitimin e klientit.


Cilësi e lartë: Çdo produkt i porosisë duhet të testohet me cilësi.


Përvoja: Keni më shumë se 11 vjet përvojë në lidhje me eksportin dhe prodhimin.

HETIM