Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

91
91

Fletë çeliku të valëzuar të galvanizuar me dizajn të ri


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01703
Certifikim:ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:20tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-600 USD për Ton
Details paketimit:të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:

60  57


specifikimet:

Emri i produktitFletë çeliku të valëzuar PPGI / GI
Trashësia0.13mm-0.8mm
Gjatësi2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitDX51D / SGCC/DX52D/DX53D
sipërfaqeGI: 60g/gram-275g/gram, sipas kërkesës së klientit
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
CertifikatëISO, CE

Package showing:

58  61


Aplikimet:
● Refrigerator shutter &side panels, Washer, Freezers, Air conditions
● Rice Cooker, Microwave Ovens, Water Heaters, Sterilization Cabinets, Range Hoods
● Computer Panels, DVD/DVB panels, TV back panel etc.


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM