Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

48
47
49
50
48
47
49
50

Pllakë hekuri me mbështjellje të nxehtë MS ss400 q235b me cilësi të lartë


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktitFletë çeliku e mbështjellë në nxehtësi
Trashësiapllakë:0.35-200mm shirit:1.2-25mm
Gjatësi1.2m-12m ose sipas kërkesës së veçantë të klientit
gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm
TolerancëTrashësia: +/-0.02mm, Gjerësia:+/-2mm
Niveli i materialit

Q195 Q215 Q235 Q345

SS490 SM400 SM490 SPHC SPHD SPHE SPHF
SEA1002 SEA1006  SEA1008 SEA1010
S25C S35C S45C
65 milion
SPHT1 SPHT2 SPH3 SPH4
QstE
Të tjera si kërkesë juaj

sipërfaqegri hekuri (pllakë me karbon të ulët), kafe (pllakë aliazh i veçantë, pllakë me karbon të lartë), okër e pjesshme (rezistencë ndaj motit), me model oksidimi të temperaturës, sesa sipërfaqe të përafërt të prodhimit
standardASTM,DIN,JIS,BS,GB/T
CertifikatëISO, CE, SGS, BV, BIS


përshkrim

1. Çmimi i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyer

2. Stoku i bollshëm dhe dorëzimi i shpejtë

3. Përvoja e pasur e furnizimit dhe eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM