Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

008
9
vince0000005555
008
9
vince0000005555

Spiralja PPGI e fletës së çelikut të galvanizuar të nxehtë


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS01003
Certifikim: ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit: Së pari me paketim plastik, pastaj përdorni letër të papërshkueshme nga uji, së fundmi të paketuar në fletë hekuri ose sipas kërkesës speciale të klientit
Koha për dorëzim: Brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


TË DHËNAT:

Gjerësi 600-1500mm
Trashësia 0.12-5mm
standard JIS G 3302-1998, ASTMA653M, GB / T 2518, Q / CHG3-2005, EN 10142, DX51D, ENG10142, SGCD (DX52D + Z)
pesha Coil 3-8 ton (Mund të personalizohet)
Teknikë Veshje e galvanizuar me nxehtësi, alum-zink, e lyer paraprakisht, veshja me ngjyra, etj.
Veshje zink 60-275g / m2
Tolerancë

Trashësia: +/- 0.02 mm

Gjerësia: +/- 2 mm

Përpunimi i sipërfaqes Regular spangle, minimized spangle, zero spangle, bright spangle, etc.
Aplikacion Struktura çeliku, aplikimi i jashtëm i ndërtesës, materiali i ndërtimit, shtëpia e mbulimit, aplikimi, prodhimi i tubave, etj…
Tipar i produktit Performancë e mirë, saktësi e lartë, drejtësi e lartë, njëtrajtësi e lartë dhe përfundimi i sipërfaqes, trashësi e njëtrajtshme, e lehtë për procesin e veshjes, forcë e lartë tërheqëse, pronë e lartë e shtypjes dhe pikë e ulët e rendimentit


Paketa:

Mbështjellë me letër të papërshkueshme nga uji brenda, çelik i galvanizuar i mbuluar, i lidhur me shirit çeliku, i mbështetur nga paleta, pastaj i ngarkuar në enë ose sipas kërkesave të klientit

05  08

07  06


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme


2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë


3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë


HETIM