Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

szbg
xbn
zdfg
szbg
xbn
zdfg

Fletë hekuri e galvanizuar me zhytje të nxehtë / Pllakë çeliku e galvanizuar / fletë çeliku e galvanizuar


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01803
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit:
I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër rezistente ndaj ujit
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 20 ditëve pas marrjes së depozitës

Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:

35  34


specifikimet:

specifikimet:
fletë/pllakë çeliku e galvanizuar
Trashësia0.12mm-12.0mm
Gjerësi<2000 mm
madhësia standarde4'*8ft'(1219*2438mm), 4*10ft(1219*3048mm), 1000*2000mm,1500*3000 or customer size
standardJIS, GB, AISI, ASTM
Klasë201, 304,430,316,410,420
Sipërfaqe2B, BA, 8K, HL, No4, ngjyra PVD, me gravurë, reliev, me rërë, dridhje, kundër gjurmë gishtash
Ngjyra Artë, E zezë, Safir Blu, Kafe, Ari rozë Bronz, Vjollcë, gri, argjend, Vjollcë shampanjë, diamant blu, etj.


Paketa:

36  37


Aplikimet:
Industria e ndërtimit: çati, pjesë përbërëse të çatisë, panele, dritare ballkoni, stendat e gazetave, magazinë, derë rrotulluese, ngrohës, kullues, etj.HETIM