Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

galvanizuar
galvanizuar
galvanizuar
galvanizuar
galvanizuar
galvanizuar

Bobina çeliku e galvanizuar e veshur me zink GI/GL me karbon të ulët / Fletë çati metalike të valëzuara


Standard:
AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS
Gradë:
SGCC, SGCH, G550, DX51D, DX52D, DX53D
Vendi i origjinës:
Shandong, Kinë
Brand Name:
çeliku zebër
Numri Modeli:
Fletë çeliku e galvanizuar e valëzuar
Lloji:
Pllakë çeliku, Pllakë çeliku
Technique:
Rrotullimi i ftohtë, Rrotullimi i ftohtë, i valëzuar
Trajtim sipërfaqësor:
E veshur, me ngjyra
Aplikacion:
fletë çati, fletë çati, fletë muri, çati metalike
Përdorim i veçantë:
Pllaka çeliku me forcë të lartë
Gjerësia:
750-1500mm
Length:
Sipas kërkesave të klientit
toleranca:
± 1%
Shërbimi i përpunimit:
Bending, Saldimi, Decoiling, Prerje, Punching
Certifikatat:
ISO 9001-2008, CE, BV
Ngjyra:
Përfundoni sipas ngjyrës RAL, bojë prapa me ngjyrë gri konvencionale
Paketimi:
Standardi i paketimit të eksportit
Vërejtje:
Pranoni produkte të personalizuara
Keyword:
fletët e çatisë për fletë
Emri i produktit:
Fletë çatie për fletë të valëzuar, çelik i galvanizuar me ngjyra
Karakteristikat:
i papërshkueshëm nga uji, izolim ngrohje, anti-ndryshk
Kushtet e tregtisë:
FOB CIF CNF
Kushtet e pagesës:
TT LC 


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktitFletë e mbuluar e valëzuar e galvanizuar
Trashësia0.13mm-0.8mm
Gjatësi2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm ose sipas kërkesës speciale të klientit
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitDX51D / SGCC / DX52D / DX53D
sipërfaqeGI: 40g / mm-275g / mm, sipas kërkesës së klientit
PPGI: PVDF, HDP, SMP, PE, PU
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
CertifikatëISO, CE


përshkrim

Spangle: gungë e rregullt, zero, e minimizuar

Ne mund t'ju ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe çmime konkurruese

Dorëzim i shpejtë dhe shërbim i mirë.

Përparësia konkurruese
standard
AISI, ASTM, GB, JIS, BS, DIN
material
SGCC, SGCH, G550, DX51D, DX52D, DX53D
Certifikatat
ISO 9001-2008, SGS, CE, BV
Trashësia
0.14-0.6MM
Gjatësi
Sipas kërkesave të klientit
Gjerësi
Para: 1000MM Pas: 915,910,905,900,880,875MM
Ambalazh
Para: 914MM Pas: 815,810,790,780MM
Pagesa
Para: 762MM Pas: 680,670,660,655,650MM
Vërejtje 
Pranoni produkte të personalizuara
Ngjyra
Përfundoni sipas ngjyrës RAL, bojë prapa me ngjyrë gri konvencionale
Ambalazh
Standardi i paketimit të eksportit
Pagesa
T / T, L / C, DA, PD 
Vërejtje
Pranoni produkte të personalizuara

imazh

HETIM