Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

42
40
41
43
42
40
41
43

Fletë çatie e galvanizuar Fletë çeliku e valëzuar për strukturën e ndërtesës


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i produktitFletë e mbuluar e valëzuar e galvanizuar
Trashësia0.13mm-0.8mm
Gjatësi2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm ose sipas kërkesës speciale të klientit
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitDX51D / SGCC / DX52D / DX53D
sipërfaqeGI: 40g / mm-275g / mm, sipas kërkesës së klientit
PPGI: PVDF, HDP, SMP, PE, PU
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
CertifikatëISO, CE


përshkrim

Spangle: gungë e rregullt, zero, e minimizuar

Ne mund t'ju ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe çmime konkurruese

Dorëzim i shpejtë dhe shërbim i mirë.

HETIM