Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

Fletë-çeliku të valëzuar- (6)
Fletë-çeliku të valëzuar- (6)

Fletë çeliku e valëzuar e galvanizuar për ndërtim


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS00906
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-700 USD për Ton
Details paketimit:të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet:

Emri i produktit
Fletë çeliku të valëzuar PPGI / GI
Trashësia0.13mm-1mm
Gjatësi2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitDX51D / SGCC, DX52D + Z, DX53D + Z, DX54D + Z, DX56D + Z, SGCC, SGHC, SECC, SECE
sipërfaqeGI: 40g / sqm-275g / gsm, sipas kërkesës së klientit
PPGIPVDF, HDP, SMP, PE, UP


Aplikimet:
Ndërtesa industriale dhe civile, depo, ndërtesa speciale, mbulim me strukturë çeliku me hapësirë ​​të madhe, mur dhe dekor i jashtëm i ndërtesës


Përshkrimi i kompanisë:
Në fillim, GOLDENSUN merren kryesisht me tuba çeliku karboni, shufra dhe trarë, pllaka të nxehta, tregu kryesor në Azinë Juglindore, Evropën Perëndimore, në mes të Lindjes etj. Së bashku me ndryshimet e tregut, Goldensun vazhdimisht pasuron produktet për të përmbushur kërkesat e tregut . Aktualisht, GOLDENSUN merret me produkte që përfshijnë të gjitha llojet e tubave të çelikut, shufrave, trarëve, pllakave dhe fletëve, mbështjelljeve të galvanizuar dhe galvalume, PPGI, fletë të valëzuara, fletë të valëzuara paraprakisht, të gjitha llojet e telave, rrjetave, rrethojave dhe thonjve.


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM