Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

86
85
87
88
86
85
87
88

Factory Price Top Quality Cold Rolled Steel Sheet


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01901
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:ton 15
Çmimi:FOB XINGANG:500-700 USD PER TON
Details paketimit:të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Përshkrim
Product Introduction.
Cold rolled steel cheet:its surface is bright, clean, smooth and it is anneal, so it has processing ability.
●  thichness:0.13--1.5mm
●  width:600--1500mm
●  Material:Q195,SPCC,SAE1010,DC01
●  Lower Price based actual weight

Zbatimi Primar.
●  Product Application,
●  Package,
●  Coating processing for Cars, Refrigerators, Washing Machines,
●  Industrial Equipment,


specifikimet

Emri i produktitCot rolled steel sheet
Trashësia02.mm-4mm
Gjatësi1.2m-6m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi600mm-2000mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitQ195A-Q235A,Q195AF-Q235AF,Q295A(B)-Q345 A(B);
SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15;
DC01-06
Të tjera si kërkesë juaj
sipërfaqeBright annealed ;Black annealed; oiled
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
Gama e aplikimitMainly used for bridge steel plate,boiler steel plate,oil tank steel plate,
automobile frame steel plate
Përparësitë1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme
2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë
3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë


Aplikime

233  234

235  236

HETIM