Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

Çeliku-Spiralja (6)
Galvanizuar
Çeliku-Spiralja (6)
Galvanizuar

DX51D + Z spiralja e çelikut GI me zhytje të nxehtë DIN EN 10327


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS00904
Certifikim:ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-700 USD PERR TON
Details paketimit:Së pari me paketim plastik, pastaj përdorni letër të papërshkueshme nga uji, së fundmi të paketuar në fletë hekuri ose sipas kërkesës speciale të klientit
Koha për dorëzim:Brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet:

Emri i produktitMbështjellje çeliku të galvanizuar
Trashësia0.14-1.2mm
Veshje zinku60-275g
Gjerësi610 mm-1500 mm ose sipas kërkesës speciale të klientit
TolerancëTrashësia: ± 0.03 mm Gjatësia: ± 50 mm Gjerësia: ± 50 mm
Niveli i materialitA653, G3302, EN 10327, EN 10147, BS 2989, DIN 17162 etj.
SipërfaqeKromatida e pazhuar, e galvanizuar
standardASTM, DIN, JIS, BS, EN
AplikimePërdoret gjerësisht për çatitë, çelikun rezistent ndaj shpërthimit, ngrirësit industrialë të rërës së kabinetit të kontrolluar elektrikisht në ndërtesën e banimit dhe atë industriale


Fotografia e produktit:

23  24

25  26

20  27

Shërbim i mirë! Çmim i arsyeshëm me cilësi të lartë dhe dorëzim në kohë.


HETIM