Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

45
46
44
45
46
44

Kina furnizon fletë çeliku të galvanizuar me trashësi 1 mm


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01801
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:ton 15
Çmimi:FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit:I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër të qëndrueshme ndaj ujit
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 20 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit të B / L; 100% L / C e Pakthyeshme në shikim; 100% L / C e Pakthyeshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë; O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Specifikim

Tipifletë çeliku e galvanizuar, pllakë
Trashësia0.12mm-12.0mm
Gjerësi<2000 mm
madhësia standarde4'*8ft'(1219*2438mm), 4*10ft(1219*3048mm), 1000*2000mm,1500*3000 or customed size
standardJIS, GB, AISI, ASTM
Klasë201, 304,430,316,410,420
SipërfaqeNgjyrat 2B, BA, 8K, HL, No4, PVD, të gdhendura, të stampuara, të rërës, dridhje, anti-gjurmë gishtash.
Ngjyra E artë, e zezë, blu safiri, kafe, bronzi ari rozë,, vjollcë, gri, argjend, vjollcë shampanjë, diamant blu, etj
çmimdekorim luksoz shtëpie, dekorim ashensori, pano reklamuese, dekor arkitektonik, dyer luksoze, dekorim ashensorësh, punime në natyrë, tavan dhe dollapë, panele korridori, ekran, projekti i tunelit, hotele, shtëpi pritjeje, vend argëtimi, pajisje kuzhine, industri të lehta dhe të tjera


Prodhim

230


Përshkrim

231

232

HETIM