Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

29
28
30
31
29
28
30
31

Kinë Çeliku hekuri Spiralja e galvanizuar e mbështjellë me ftohtë Gi Spiralja për ndërtim


Na kontaktoni
specifikimet
Emri i ProduktitSpiralja / fleta e çelikut të galvanizuar
Gjerësi600mm-1500mm
Trashësia0.135mm-4mm
GjatësiKërkesat e klientit
Veshje zink30-275g / m2, sipas kërkesës tuaj
materialSGCC, SGCD1, SGCD2, SGC340 ~ SGC570
DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD + Z, S250GD + Z, S280GD + Z, S320GD + Z, S350GD + Z, S550GD + Z
CS-A / B / C, FSA, FSA, DDSA, DDSC, SS30 (230) ~ SS80 (550)
SipërfaqeI kromuar i paveshur, i galvanizuar
standardASTM, JIS, EN, BS, DIN, AISI


përshkrim

1 Kjo spirale e galvanizuar ka ngushtësi të mirë të veshjes dhe aftësi bashkimi.
2 Gama e gjerë e aplikacioneve: ndërtesa, fleta e mbulimit, gardhi i sigurisë etj.
3 Ne kemi një inventar të plotë, dhe mund të dorëzohemi në një kohë të shkurtër, shumë stile për ju që të zgjidhni.

HETIM