Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

Çeliku-Spiralja (6)
Galvanizuar
Çeliku-Spiralja (6)
Galvanizuar

Produktet më të shitura në Kinë Spiralja e galvanizuar e fletës së çelikut


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS00903
Certifikim: ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 400-700 USD PERR TON
Details paketimit: Së pari me paketim plastik, pastaj përdorni letër të papërshkueshme nga uji, së fundmi të paketuar në fletë hekuri ose sipas kërkesës speciale të klientit
Koha për dorëzim: Brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Prezantim i shkurtër:
Galvanized sheet or coil is defined as a carbon steel sheet coated with zinc on both sides. Continuous hot dipping, electro-galvanizing or Galvalume are the main processes used to produce galvanized sheet and coil. Generally speaking, the hot dip process consists of passing the steel through a bath of molten zinc.

Detailed Product Photos:

14  15


specifikimet:

Emri i produktit Mbështjellje çeliku të galvanizuar
Trashësia 0.14-1.2mm
Veshje zinku 60-275g
Gjerësi 610 mm-1500 mm ose sipas kërkesës speciale të klientit
Tolerancë Trashësia: ± 0.03 mm Gjatësia: ± 50 mm Gjerësia: ± 50 mm
Niveli i materialit A653, G3302, EN 10327, EN 10147, BS 2989, DIN 17162 etj.
Sipërfaqe Kromatida e pazhuar, e galvanizuar
standard ASTM, DIN, JIS, BS, EN
Aplikime Përdoret gjerësisht për çatitë, çelikun rezistent ndaj shpërthimit, ngrirësit industrialë të rërës së kabinetit të kontrolluar elektrikisht në ndërtesën e banimit dhe atë industriale


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme


2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë


3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM