Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

17
18
19
20
17
18
19
20

Cheap DX51D Color Coated Zinc Steel Corrugated Roofing Sheet


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:GOLDENSUN ÇELIK
Numri Modeli:GS01701
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:ton 15
Çmimi:FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit:I lidhur me shirita çeliku dhe i mbështjellë me letër rezistente ndaj ujit
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 20 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% T/T deposit in advance; 70% T/T balance within 5 days after B/L copy, 100% Irrevocable L/C at sight; 100% Irrevocable L/C after receive B/L 30-120 days; O/A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Përshkrim
Material quality of our 20 gauge corrugated steel roofing sheet

KLASACSiMnPSTi
SGCC/DX51D+AZ≤0.10≤0.50≤0.60≤0.10≤0.030≤0.020
DX52D+AZ≤0.10≤0.50≤0.60≤0.10≤0.030≤0.020
Prona mekanike
KLASAYield Strength MPaRezistenca në tërheqje MPaZgjatja%
SGCC(DX51D+AZ)≥ 205≥ 270≥ 22
SGCD(DX52D+AZ≥ 140≥ 270≥ 38
S250GD+AZ≥ 250≥ 330≥ 19
S350GD+AZ≥ 350≥ 420≥ 16


specifikimet

1.galvanized roofing sheet

224

GALVANIZED CORRUGATED ROOFING SHEETS
STANDARDI:JIS3302
MATERIALE:SGCH
Trashësia:0.13-0.8MM
WIDTH AFTER CORRUGATION:665MM,762MM,800MM,914MM
WIDTH BEFORE CORRUGATION:762MM,850MM,914MM,1000MM
Length:1.8M,2.0M,2.5M,3.0M,3.6M
SHITJE:75-78MM(+/-0.2MM)
THELLESI:15-18MM(+/-2MM)
ZINC COATING:60G-120G
Trajtim sipërfaqësorchromate, oil/unoil, bright finish, spangle
APLIKIMI:WIDELY USED FOR ROOFS,EXPLOSION-PROOF STEEL, ELECTRICALLY CONTROLLED CABINETSAND INDUSTRIAL FREEZERS IN THE RESIDENTIAL AND INDUSTRIAL BUILDINGS.


2.PRE-PAINTED CORRUGATED ROOFING SHEET

225

226

227

228HETIM