Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

90
90

Building material best roof tiles metal roofing sheets


Vendi i origjinës: Tianjin, Kinë
Brand Name: Çeliku Goldensun
Numri Modeli: GS01704
Certifikim: ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 20tons
Çmimi: FOB XINGANG: USD400-600 PER TON
Details paketimit: Tied up with steel strips and wrapped with water proof paper
Koha për dorëzim: Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës: 30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:

54  55


specifikimet:

Emri i produktit Fletë çeliku të valëzuar PPGI / GI
Trashësia 0.13mm-0.8mm
Gjatësi 2.5m, 3.0m, 5.8m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi 610,760,840,900,914,1000,1200,1250mm
Tolerancë Trashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialit DX51D / SGCC/DX52D/DX53D
sipërfaqe GI:60g/gram-275g/gram, according to customer's request
standard ASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
Certifikatë ISO, CE


Showing picture:

56  57

58  59


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme


2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë


3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë


HETIM