Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

6
2
Fletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë-(9)
6
2
Fletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë-(9)

Fletë e mbështjellë në të ftohtë Çeliku Q195 Q215 Q235 më e shitur


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01902
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-650 USD PËR TON
Details paketimit:paketimin standard të eksportit ose si kërkesat e klientit
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Përshkrim:
Cold rolled steel plate, the surface is bright and clean, good processing, used in cars, refrigerators, washing machines and other electrical appliances, and industrial equipment, all kinds of building materials. Along with economic development, cold rolled steel sheet has been referred to as the modern society must be material.


specifikimet:

Emri i produktitFletë çeliku e mbështjellë në të ftohtë
Trashësia0.2mm-4mm
Gjatësi1.2m-6m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi600mm-2000mm
Tolerancë
Trashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitQ195A-Q235A,Q195AF-Q235AF,Q295A(B)-Q345 A(B);
SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15;
DC01-06
Të tjera si kërkesë juaj
sipërfaqe
Pjekja e ndritshme; e zezë e pjekur; i lyer me vaj;
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
AplikimePërdoret kryesisht për pllakë çeliku të urës, pllakë çeliku të bojlerit, pllakë çeliku të rezervuarit të vajit, pllakë çeliku të kornizës së automobilave


Fotografia e produkteve:

42  41

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM